הגירה וקבלת תושבות בדובאי - WeDubai - ווי דובאי
family

הגירה וקבלת תושבות בדובאי

family

הגירה לדובאי יש מי שילווה אותך לאורך התהליך זה הרבה יותר מהיר, זול ובטוח. יש לך את כל הסיבות להגירה לדובאי: מיסוי אפסי, נדל"ן ברמה גבוהה ובמחיר שפוי, רמת חיים גבוהה, חינוך איכותי, רפואה מתקדמת ופעילויות פנאי ובילוי מדהימות. את הסיבה העסקית להגר לדובאי נסכם במשפט אחד – דובאי פותחת בפניך אין סוף אפשרויות. אבל, יד על הלב, אי אפשר לדבר על העתיד הקוסם בדובאי מבלי להיפרד מהעבר כאן בישראל. שני מהלכים "משני חיים", מורכבים, רגישים ומפותלים. ומי שרוצה לעבור את התהליך מהר, חוקי, ובמינימום עלויות – עדיף להיעזר במומחה בקיא ומנוסה. לא בשלט רחוק אלא מומחה שמלווה אותך פיזית בכל תחנה ושלב. מה הסטטוס שלכם? רק מגלגלים את רעיון ההגירה לדובאי? התחלתם לגשש? התהליך תקוע? מתקדם לאט מידי? אנחנו כאן!

רילוקיישן לדובאי – טיפ ראשון איך דברים עובדים בדובאי?

בצמד המילים רילוקיישן לדובאי אנחנו מכוונים כמובן באותה נשימה גם לרילוקיישן לאיחוד האמירויות. כך או אחרת, צריך להבין דובאי מתנהלת במאה ושמונים מעלות אחרת מישראל. הכול מתנהל כאן על פי החוק. גם הסינון של מבקשי תושבות קבע בדובאי או פתיחת חברה באמירויות מחמיר וקפדני.            

 וזה מוביל אותנו לטיפ מס' 1:
הרוצה שגשוג כלכלי, עסקי ומשפחתי יפעל על פי החוק ומנהגי המקום.
חריגות עלולות להיות יקרות (קנסות), תלוי בחומרתן, הן יכולות להגיע לביטול ויזה וסגירת עסקים. אנחנו כאן לוודא לא רק שדבר מכל אלה לא יקרה, אלא כדי לסלול בעבורך את דרך המלך לרילוקיישן לדובאי.

רילוקיישן בדובאי – טיפ שני איך מקצרים תהליכים?

נמקד כעת את ההגירה לדובאי למונח "רילוקיישן לדובאי לישראלים. כאמור, בדובאי מקפידים על מילוי הוראות החוק, התקנות ומנהגי המקום. רוצה לומר, אין קיצורי דרך, אין מעקפים ולא 'יהיה בסדר' שכל כך מאפיינים אותנו כאן בישראל. כאן גם טמון היתרון הגדול שלנו ב-WEDUBAI.
הרקורד של שלוש שנות מגורי קבע כאן והקמת חברה שמסייעת לישראלים בהגירה לדובאי הביאו אותנו לבקיאות ושליטה מלאה: בכל תקנות הסחר, חוקי תושבות הקבע, דרישות הבנקים לפתיחת חברה, שוק הנדל"ן בדובאי ועוד.
דובאי מציעה אין סוף אפשרויות עסקיות, מתוקף כך, היא גם  מעמידה קשת ערוצים חוקיים לחלוטין להשגת מעמד תושב קבע. כשמדובר בהגירה לדובאי או רילוקיישן לאיחוד האמירויות אין תפריט אחיד של כללי 'עשה' ו'אל תעשה. לכל מבקש להגר לדובאי יש את המסלול שמתאים במיוחד לו.

וזה מוביל אותנו לטיפ מס' 2:                             
לא לעשות שום מהלך ללא ליווי, ייעוץ או הכוונה. ובטח שלא לעשות את זה לבד.
אם ברצונך לזרז הליכים, לחסוך בעלויות, ולהשיג מעמד תושב קבע שהולם בדיוק את הצורך שלך, כדאי שיהיו לצידך שני מלווים:
משפטן מומחה לחוקי הגירה – לא מספיק להתמחות בהסדרת מעמד תושבות קבע בדובאי. גם את ניתוק התושבות מישראל צריך לדעת לעשות נכון.
רואה חשבון מומחה במיסוי בינלאומי – הסדרת מעמד תושב הקבע נועדה לא רק לתת לך ויזת עבודה באיחוד האמירויות אלא להביא לכך שאכן כל הזכויות המגיעות לך ינוצלו ובראשן שיעורי המס האפסיים הנהוגים באמירויות.

כתוב את הכותרת כאן

נכון, רוב המבקשים להגר לדובאי, עושים זאת כדי למצוא עבודה בדובאי או כדי ליהנות מיותר אפשרויות פיתוח עסקי ומפחות תשלומי מיסים (אם בכלל). אבל לא רק. לעיתים המעבר העסקי לדובאי דורש את העתקת המשפחה כולה, ולעיתים, נועד מלכתחילה לשידרוג איכות החיים למשפחה. ועכשיו צריך להתארגן על:
נדל"ן מתאים למאפייני המשפחה
מוסדות חינוך (גנים, בתי ספר, חוגים פעילויות העשרה)
שימוש בתחבורה רכישת רכב
לדאוג לביטוח בריאות עם הכיסוי האופטימלי
להכיר את המקום
ליצור קשרים חברתיים
להתערות בחיי הקהילה היהודית והישראלים שחיים כאן
לבנות חיי חברה, בילוי ופנאי

וזה מוביל אותנו לטיפ מס' 3:
יש שתי דרכים לתקוע יתד משפחתי בדובאי: לבד – זו הדרך
הקשה, הארוכה והיקרה. ליווי אישי צמוד – זה אנחנו. WEDUBAI.
כתושבי המקום, אנחנו מצויים ומחוברים לקהילה העסקית ומקושרים למערכת הבנקאית. חברות הנדל"ן מעניקות ללקוחות שלנו תנאים מיוחדים… ויש עוד. הפעם נדבר על היקרים לך. אנחנו נדאג לנחיתה רכה לכל בני המשפחה, גם אחרי שמסלול ההגירה לדובאי יושלם. תמיד נעמוד לשירותכם בעצה, הכוונה, סיוע ואף ליווי פיזי. רוצים לרכוש מכונית? מתלבטים? נבוא איתכם. רוצים לסבלט נכס או לארגן תיירות airbnb ? אנחנו הכתובת. לבחון גנים ומוסדות חינוך כדי להתרשם ולהירשם? התקשרו אלינו ונעשה זאת יחד. רוצים לרכוש פוליסת ביטוח בריאות? בפסקה הבאה. 

רילוקיישן לדובאי – טיפ מס 4 לבחור את פוליסת ביטוח הבריאות האופטימלית

שתי מערכות בריאות פועלות בדובאי.
הציבורית – שמספקת שירותי בריאות ברמה גבוהה לתושבי האמירויות שזכאים לקבל טיפול רפואי חינם או בעלות נמוכה.
הפרטית – שמעמידה לשירות מבוטחיה יותר ממאה ושלושים מרכזים רפואיים, בתי חולים פרטיים ומרפאות ייעודיות במגוון תחומי רפואה. כולם, מעניקים שירותים ברמה המתקדמת ביותר.
כל מי שאינו זכאי לשירותי הבריאות הציבוריים, בעיקר אלה שעשו הגירה לדובאי, חייבים ברכישת פוליסת ביטוח בריאות פרטית. תושב ללא כיסוי רפואי צפוי לקנסות כבדים. לכאורה, נשמע פשוט, נכון? מתקשרים לכמה חברות ביטוח מבררים עלויות פוליסות בריאות פרטי ובוחרים. כן ו…לא. אפשר כמובן לרכוש פוליסת ביטוח בריאות פרטי אבל זו עלולה להיות התנסות יקרה. צריך להכיר את חברות הביטוח השונות( ויש הרבה), להבין איזה שירותים ניתנים, באיזו רמה ובאיזה בתי חולים? כזכור, יש מעל למאה ושלושים כאלה. כדי להמחיש נחזור לרגע לישראל. האם כל בתי החולים בישראל באותה רמה? ברור שההעדפה תהיה אישפוז או טיפול במרכזים הרפואיים המובילים.
גם כאן יש כמה שנמצאים בטופ וכמה שפחות. אנחנו מכירים את כולם, עד לרמת מיהם הרופאים המומחים שיתנו לכם טיפול ושירות.

וזה מוביל אותנו לטיפ מס' 4:
לא לרכוש פוליסת ביטוח בריאות פרטית ללא הייעוץ והליווי שלנו.
בכל מקרה זה חלק בלתי נפרד מהשירות למבצעי הרילוקיישן לדובאי.

רילוקיישן לדובאי – WEDUBAI. הבחירה שלך

כשאנחנו מלווים לקוח בתהליכי כמו: רילוקיישן לאיחוד האמירויות, הסדרת תושבות קבע, למצוא עבודה לישראלים באמירויות, פתיחת חברה, ניתוק תושבות מישראל… אנחנו לא מגיעים לבד. כן, יהונתן, בעל הניסיון רב השנים בהקמת חברות ומומחה במיסוי בין-לאומי, יהיה לצידך. גם אביב שמתמקד בענף הנדל"ן בדובאי ובשירותי "נחיתה רכה למשפחה" ילווה אותך. ולא רק הם. יש עוד צוותי מומחים שנבנים בהתאמה לצורך שלך. עם כל אחד מנותני השירותים ב-WEDUBAI מגיעים גם הערכים שלנו מהם אנחנו לא זזים במילימטר:

שקיפות מלאה

הכול  נעשה בשקיפות מלאה ובעצה אחת איתך. כל מהלך, פעולה, הוצאה כספית יבוצעו רק אחרי שפרסנו בפניך  את כל המשמעויות קבלת ההחלטות משותפת. דבר לא יעשה ללא ידיעתך  והסכמתך.

שאיפה למצויינות, דיוק ואיכות

אין אצלנו ליד, בערך או אולי. אין עיגול פינות ואין לקחת סיכונים. הכול בדוק, הכול בדיוק, הכול  לפי החוק, הכול כדי להשיג עבורך את הכי טוב שאפשר. בעסקים בדיור, בהשקעות באיכות חיים…

יושרה והגינות

העסקים בדובאי מושתתים על יושרה והגינות. אנחנו פוגשים את זה ביום יום ומאמצים את התכונות האלה בשתי ידיים משתי סיבות. הראשונה – הגינות ויושרה הם הנוסחה לפיתוח עיסקי ב-WEDUBAI. השנייה – הניסיון הוכיח שהדרך הישרה היא הכי קצרה, בטוחה וזולה.

מצא את התשובות לכל השאלות הנפוצות ביותר שלנו

איך מכינים את האנשים במיוחד המשפחה לרילוקיישן?

בתהליך הרילוקיישן, חשוב לקחת בחשבון גם את המערכת הבריאותית בארץ היעד. לישראל, למשל, יש מערכת בריאות ציבורית יעילה, אך חשוב לבדוק את הכיסוי הביטוחי והרפואי לכל חברי המשפחה.

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

lorem

הערכים שלנו

שקיפות מלאה

שקיפות מלאה – כי אתה חלק מהתהליך וכי האמת מנחה אותנו בכל שלב

מקסימום תוצאות

אנחנו לא רק מבטיחים תוצאות – אנחנו עושים הכול כדי להבטיח שהן הטובות ביותר

מצוינות

מצויינות מוגדרת לא במילים, אלא בתוצאות שאנחנו מספקים וזה הגורם שמבדיל אותנו מהיתר

חדשנות

אנחנו מאמינים שחדשנות היא מפתח להצלחה העסקית – אנחנו תמיד מחפשים דרך לשדרג ולשפר

מוכן להעלות את העסק שלך לרמה הבאה?

צרו קשר היום וקבלו ייעוץ ראשוני בחינם.