פתיחת חשבון בנק בדובאי - ווי דובאי WeDubai

פתיחת חשבון בנק בדובאי!

אנחנו נלווה אותך יד ביד עד לחתימה בבנק ככה WE פועלים! ב-WEDUBAI לא נותנים לך הוראות פתיחת חשבון בנק בדובאי בפרט ובאיחוד האמירויות הערביות בכלל (כי לבד זה לא יעבוד). אנחנו עושים את זה בשבילך וביחד איתך. וגם אחרי נמשיך ללוות אותך כדי להנחות אותך איך נכון שירות פתיחת חשבונות בנק בדובאי אנחנו עושים את זה זריז ויעיל. כל שיידרש ממך הוא להגיע לבנק, ביחד איתנו כמובן, ולחתום על מסמכי פתיחת החשבון. צריך להבין, בדובאי הדברים עובדים אחרת מהמוכר לך בישראל. זהו מרכז פיננסי כלל עולמי, כי כאן כסף עושה עוד כסף. כדי לשמור על אמינות ומוניטין גבוהים הבנקים בדובאי מאד זהירים כשמדובר בפתיחת חשבונות בנק זרים. לכן, הם מקפידים על כל תו בכל מסמך, טופס ואישור לפני שהם יאפשרו לך לפתוח חשבון בנק. לכל בנק יש את הפילטרים שלו. מכאן גם החשיבות הקריטית לדעת איך להציג אותך בפני הבנק. בדובאי, הקמת תיק לקוח לצורך  פתיחת חשבון בנק, זו אמנות. כן, תהליך פתיחת חשבון בנק בדובאי מורכב, מפותל ויכול להיות אף מתיש מפרך ומייאש. מעדיף שיהיה לצידך תושב מקומי שהתמחותו פתיחת חשבונות בנק בדובאי לתושבי חוץ? שילך איתך יד ביד? זה בדיוק מה שאנחנו מציעים לך

פתיחת חשבון בנק בדובאי לתושב חוץ

לא סתם בחרנו בשם WEDUBAI. הדגש על המילה WE. כלומר אנחנו יחד איתך. אביב מומחה הנדל"ן בדובאי ויהונתן עורך דין ורואה חשבון – ישראלים שעשו רילוקיישן לדובאי מיד עם חתימת הסכמי אברהם לפני שלוש שנים. אנחנו מכירים את דובאי כאת כף ידינו. המנהגים, החוקים, המקובל, האפשר, המותר והאסור. בעסקים ובחיי היום יום… ובחיי הלילה. כל אלה הם כלי העבודה שלנו. אנחנו:

הימנעות ממלכודות נפוצות

נשמור עליך אישית צמוד מפני הטעויות שרבים עושים בבואם לפתוח חשבון בנק בדובאי באופן עצמאי (כאמור, הבנקים בדובאי
כמו הבנקים באיחוד האמירויות פועלים בשונה מהמוכר לך

הכנה מקיפה

נלמד אותך ואת הצורך שלך לעומק. "נכין אותך". נארגן את כל הדרוש. נטפל בניירת ובטופסולוגיה ונבנה את תיק הלקוח לבנק.

בחירה בבנק המושלם של דובאי ביחד

נבחר ביחד איתך את הבנק בדובאי שהאוריינטציה העסקית שלו והשירותים שהוא מעניק עונים בול למאפייני הצורך הפיננסי שלך.

השותף שלך בכל שלב בדרך

נהיה איתך יחד, עד לחתימה על פתיחת חשבון הבנק שביקשת!
וגם אחרי… נשמח להמשיך וללוות אותך בפעילות למול המערכת הבנקאית, ולא פחות חשוב, הרשויות בישראל כמו רשות המיסים.

התחייבנו לעזור לך לפתוח חשבון בנק בדובאי. אבל לא רק..

אין ספק, דובאי מקום מדהים. לעסקים ולאיכות ורמת החיים. כתושבי המקום אנחנו מהווים כיום את הכתובת הישראלית לכל ישראלי שמעוניין לעשות רילוקיישן לדובאי. אנחנו מכירים אישית את הקהילה הישראלית/יהודית כאן (לחלק דאגנו לפתיחת חשבונות בנק בדובאי). אנחנו נעזור לך לרכוש את ביטוח הבריאות עם הכיסוי הרחב ביותר. נדאג לך להשכרת או רכישת נדל"ן באיזורים המתאימים ביותר לצורך שלך. בייחוד אם מדובר ברילוקיישן לדובאי של המשפחה כולה. מוסדות החינוך המתאימים, תחבורה, מחירים, מרכזים מסחריים, מקומות בילוי ומפגש של הישראלים כאן, בבתי הכנסת.

פתחנו בפתיחת חשבונות בנק בדובאי ונסיים ביחסי הגומלין שלנו עם הבנקים

זה לא רק אנחנו שמכירים היטב את המערכת הבנקאית ואת הבנקים בדובאי (כולל מנהלי סניפים ומחלקות באופן אישי). הם מכירים אותנו!
מאות ישראלים עצמאיים וחברות בכל סדר גודל כבר מנהלים עסקים בדובאי. למרביתם דאגנו לפתיחת חשבון בנק בדובאי או באמירויות והם הם כרטיס הביקור שלנו כשאנחנו נכנסים איתך לבנק. (פתיחת חשבונות בנק בחו"ל זה ההארד-קור שלנו). הבנקים כאן כבר יודעים ומורגלים: כשאנחנו מביאים אליהם לקוח לפתיחת חשבון בנק לתושב חוץ אנחנו מביאים לקוח טוב. אנחנו בונים את תיק הלקוח בצורה כזו שלבנק לא נותרה הרבה עבודה לעשות. לכן הם מוכנים  לפתוח דלתות ללקוחותינו  ואף להעניק להם את התנאים הטובים ביותר.
 
הערכים שלנו הם היתרונות
שעובדים בשבילך

שקיפות מלאה

כל מהלך, כל פעולה, כל שקל, הכל, אבל הכל, נעשה מתוך שקיפות מלאה ועצה אחת איתך, תוך פריסת כל המשמעויות  וקבלת ההחלטות משותפת. דבר לא יעשה ללא ידיעתך, הבנתך והסכמתך.

שאיפה למצויינות

אין אצלנו ליד, בערך ויכול להיות. הכל בדוק, הכל בדיוק, הכל לפי החוק, הכל כדי להשיג עבורך את הכי טוב שאפשר. בכל – עסקים, דיור, איכות חיים.

יושרה והגינות

העסקים בדובאי מושתתים על יושרה והגינות. לדוגמא: אין חוק שאוסר את זה אבל לא מקובל כאן לגבות דמי תיווך נדל"ן מהלקוח ואנחנו נאמנים למנהג המקום.

חדשנות

זה שם המשחק כאן בדובאי. מאמצים מיד כל חידוש והמצאה, בחיים ובעסקים, ואנחנו איתם. מאמצים
ומיישמים כל שירות חדש שיכול לקדם אותך ואת עסקיך

מצא את התשובות לכל השאלות הנפוצות ביותר שלנו

מהן הדרישות לפתיחת חשבון בנק לחברה בדובאי?

כדי לפתוח חשבון בנק לחברה בדובאי, יש להציג מסמכים כגון תעודת הקמת החברה, רישום החברה, מסמכי זהות של המנהלים והבעלים, כתובת העסק, ואישורים על פעילות העסק. ייתכן ויידרשו מסמכים נוספים בהתאם למדיניות הבנק.
התהליך עשוי להימשך מספר שבועות, תלוי בבנק ובמסמכים המסופקים. חשוב להגיש מסמכים מדויקים ומלאים כדי להקטין את העיכובים.
ישנם מספר בנקים ידידותיים לעסקים בינלאומיים, כגון Emirates NBD, HSBC, ו-Standard Chartered. מומלץ לבדוק את שירותי הבנקים כדי לוודא שהם תואמים לצרכי החברה.
רוב הבנקים דורשים הפקדה מינימלית ויתכן שתהיינה דרישות נוספות ליתרה חודשית מינימלית. התנאים משתנים מבנק לבנק ומסוג החשבון הנפתח.
בדרך כלל, נדרשת נוכחות פיזית של אחד המנהלים או הבעלים לצורך חתימה על מסמכים והשלמת תהליך ההיכרות עם הלקוח (KYC). חלק מהבנקים מאפשרים לבצע חלק מהתהליך מרחוק.
חברות זרות עשויות להיתקל בדרישות נוספות, כגון אישורים מקומיים והצגת מסמכים נוספים. ייתכן גם שבנקים יציבו מגבלות על סוגי עסקים שיכולים לקבל שירותים בנקאיים.
מעבר למסמכי הזהות והרישום, יתכן ויידרש להציג תוכניות עסקיות, דוחות כספיים ואישורי מס מהמדינה המקורית. בנקים יכולים לבקש גם חוות דעת כלכלית או אסטרטגית על העסק.
ישנם הבדלים בין האזורים. חברות באזורי הסחר החופשי נהנות מתנאים רגולטוריים גמישים יותר בהשוואה לאזורים המסחריים של העיר.
דובאי מציעה סביבה עסקית מתקדמת עם גישה נוחה לשווקים במזרח התיכון, אפריקה ודרום אסיה. בנוסף, המערכת הבנקאית בדובאי מתקדמת, מדיניות המס ידידותית לעסקים והרגולציה העסקית נמוכה.
האתגר המרכזי הוא התהליך הבירוקרטי והצורך להציג מסמכים רבים. בנוסף, חברות עשויות להתמודד עם דרישות מחמירות להוכחת מקור הכספים וציות לרגולציה.
כדי להפחית עיכובים, מומלץ להיערך מראש עם כל המסמכים הנדרשים, להסתייע בעורך דין מקומי או חברת ייעוץ המתמחה בהקמת עסקים בדובאי, ולוודא שהמידע עדכני ומדויק לפני הגשתו לבנק.

הערכים שלנו

שקיפות מלאה

שקיפות מלאה – כי אתה חלק מהתהליך וכי האמת מנחה אותנו בכל שלב

מקסימום תוצאות

אנחנו לא רק מבטיחים תוצאות – אנחנו עושים הכול כדי להבטיח שהן הטובות ביותר

מצוינות

מצויינות מוגדרת לא במילים, אלא בתוצאות שאנחנו מספקים וזה הגורם שמבדיל אותנו מהיתר

חדשנות

אנחנו מאמינים שחדשנות היא מפתח להצלחה העסקית – אנחנו תמיד מחפשים דרך לשדרג ולשפר

מוכן להעלות את העסק שלך לרמה הבאה?

צרו קשר היום וקבלו ייעוץ ראשוני בחינם.